Patterns Client (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Username
bg: Потребителско име

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Search
bg: Търси

en: Password
bg: Парола

en: Link
bg: Линк

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Format
bg: Формат

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Selected
bg: Избрано

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Please enter some keywords.
bg: Моля, въведете дума/ думи

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.
