Patterns Client (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Search
fi: Etsi

en: Password
fi: Salasana

en: Link
fi: Linkki

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Format
fi: Muoto

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Selected
fi: Valittu

en: View all
fi: Näytä kaikki

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Share
fi: Jaa

en: Token
fi: Muuttuja

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Please enter some keywords.
fi: Ole hyvä, anna joitakin avainsanoja.

en: Enter the terms you wish to search for.
fi: Kirjoita haluamasi hakusanat.

en: Unknown error
fi: Tuntematon virhe

en: Server
fi: Palvelin

en: Local
fi: Paikallinen

en: Patterns
fi: Sisältöpolut

en: Password must be at least 6 characters/digits long
fi: Salasanan tulee olla vähintään 6 merkkiä pitkä.
