Patterns Client (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: View all
ga: Léigh tuilleadh
