Patterns Client (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Register
is: Nýskráning

en: Username
is: Notendanafn

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Search
is: Leit

en: Password
is: Lykilorð

en: Link
is: Hlekkur

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Format
is: Stílsnið

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Selected
is: Valið

en: View all
is: Skoða alla

en: Share
is: Deila

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.

en: Enter the terms you wish to search for.
is: Skrifaðu þau skilyrði sem þú vilt leita eftir.
