Patterns Client (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Register
ja: 登録

en: Username
ja: ユーザー名

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Search
ja: 検索

en: Password
ja: パスワード

en: Link
ja: リンク

en: Preview
ja: プレビュー

en: Save
ja: 保存

en: Format
ja: フォーマット

en: Subscriptions
ja: 配信登録

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: Selected
ja: 選択済み

en: View all
ja: 全てを表示

en: Pattern
ja: パターン

en: Token
ja: トークン

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Please enter some keywords.
ja: いくつかのキーワードを入力してください。

en: Enter the terms you wish to search for.
ja: 検索したいキーワードを入力してください。

en: Server
ja: サーバー

en: Patterns
ja: パターン

en: Password must be at least 6 characters/digits long
ja: パスワードは最低 6 文字以上である必要があります。
