Patterns Client (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Register
jv: Ndaftar

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Search
jv: Goléki

en: Password
jv: Sandhi

en: Link
jv: Tautan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Selected
jv: Kepilih

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Please enter some keywords.
jv: Mānggā isénānā keyword.

en: Enter the terms you wish to search for.
jv: Ketiknā tetembungan sing arep digoléki.
