Patterns Client (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Search
kk: Іздестіру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Link
kk: Сілтеме

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Selected
kk: Тандалған

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Please enter some keywords.
kk: Құпия создерді енгізге болады.

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.
