Patterns Client (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Selected
kn: ಆರಿಸಲಾದ

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ

en: Unknown error
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ ದೋಷ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ

en: Remote
kn: ತೆಗೆದು ಹಾಕು
