Patterns Client (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Register
lt: Registruotis

en: Username
lt: Nario vardas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Search
lt: Paieška

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Format
lt: Formatas

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: View all
lt: Rodyti visus

en: Pattern
lt: Šablonas

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti.

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Patterns
lt: Šablonai
