Patterns Client (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Username
mg: Anarana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa

en: Enter the terms you wish to search for.
mg: Ampidiro ireo teny tianao karohana.
