Patterns Client (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Selected
ml: തെരഞ്ഞെടുത്തവ

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
