Patterns Client (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Register
mr: नोंदणी

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Search
mr: शोध

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Link
mr: दुवा

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Format
mr: रचना

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Selected
mr: निवडलेले

en: View all
mr: सर्व दाखवा

en: Please enter some keywords.
mr: कृपया शोधण्यासाठी शब्द लिहा
