Patterns Client (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Search
oc: Recercar

en: Password
oc: Senhal

en: Link
oc: Ligam

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Pattern
oc: Motiu

en: Share
oc: Partejar

en: Token
oc: Geton (token)

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Please enter some keywords.
oc: Entratz de mots claus.

en: Enter the terms you wish to search for.
oc: Indicar los tèrmes de recercar

en: Local
oc: Locale

en: Patterns
oc: Motius

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
