Patterns Client (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Register
pl: Rejestracja

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Search
pl: Szukaj

en: Password
pl: Hasło

en: Link
pl: Odnośnik

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: User
pl: Użytkownik

en: Selected
pl: Wybrany

en: View all
pl: Zobacz wszystkie

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Share
pl: Udostępnij

en: Token
pl: Wzorzec

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Please enter some keywords.
pl: Wprowadź proszę jakieś słowa kluczowe.

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Server
pl: Serwer

en: Local
pl: Lokalnie

en: Patterns
pl: Wzory
