Patterns Client (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Register
pt: Registro

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Author
pt: Autor

en: Description
pt: Descrição

en: Search
pt: Buscar

en: Password
pt: Senha

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Save
pt: Salvar

en: Format
pt: Formato

en: Subscriptions
pt: Inscrições

en: User
pt: Usuário

en: Selected
pt: Selecionado

en: View all
pt: Ver todos

en: Pattern
pt: Padrão

en: Share
pt: Compartilhe

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram salvas.

en: Please enter some keywords.
pt: Por favor, digite algumas palavras.

en: Enter the terms you wish to search for.
pt: Digite os termos que você deseja procurar.

en: Patterns
pt: Padrões

en: Remote
pt: Remoto
