Patterns Client (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Register
ru: Регистрация

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Search
ru: Поиск

en: Password
ru: Пароль

en: Link
ru: Ссылка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Format
ru: Формат

en: Subscriptions
ru: Подписки

en: User
ru: Пользователь

en: Selected
ru: Выбрано

en: View all
ru: Посмотреть все

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Share
ru: Поделиться

en: Token
ru: Токен

en: The changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Please enter some keywords.
ru: Пожалуйста, введите ключевые слова.

en: Enter the terms you wish to search for.
ru: Введите ключевые слова для поиска.

en: Unknown error
ru: Неизвестная ошибка

en: Server
ru: Сервер

en: Local
ru: Локально

en: Patterns
ru: Шаблоны
