Patterns Client (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Register
sl: Registracija

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Search
sl: Išči

en: Password
sl: Geslo

en: Link
sl: Povezava

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Format
sl: Oblika

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: User
sl: Uporabnik

en: Selected
sl: Izbrano

en: View all
sl: Prikaži vse

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Please enter some keywords.
sl: Prosim, vnesite nekaj ključnih besed.

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.
