Patterns Client (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Search
sq: Kërko

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Link
sq: Lidhje

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Please enter some keywords.
sq: Shkruaj ndonjë fjalëkyçe.

en: Enter the terms you wish to search for.
sq: Shkruaj frazat që duhen kërkuar.
