Patterns Client (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Register
uk: Реєстрація

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Search
uk: Пошук

en: Password
uk: Пароль

en: Link
uk: Посилання

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Format
uk: Формат

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Selected
uk: Вибране

en: View all
uk: Переглянути все

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Share
uk: Спільні файли

en: Token
uk: Замінник

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Please enter some keywords.
uk: Будь-ласка, введіть ключові слова.

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Server
uk: Сервер

en: Local
uk: Локаль

en: Patterns
uk: Шаблони

en: Remote
uk: Віддалений

en: Pid
uk: PID

en: Pull
uk: Тягнути
