Patterns Client (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Register
vi: Đăng ký

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Link
vi: Liên kết

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: Format
vi: Định dạng

en: User
vi: Người dùng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Selected
vi: Được chọn

en: Pattern
vi: Mẫu

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: Please enter some keywords.
vi: Vui lòng nhập một vài từ khóa.

en: Enter the terms you wish to search for.
vi: Nhập điều kiện tìm kiếm.

en: Unknown error
vi: Lỗi không rõ

en: Server
vi: Máy chủ

en: Local
vi: Cục bộ

en: Patterns
vi: Các mẫu

en: Remote
vi: Bỏ

en: Pull
vi: Kéo
