Patterns Client (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Search
ast: Guetar

en: Link
ast: Enllaz

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Format
ast: Formatu

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Selected
ast: Esbilláu

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.
