Patterns Client (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Search
az: Axtarış

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: User
az: İstifadəçi

en: Selected
az: Seçildi

en: Pattern
az: Nümunə

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.
