Patterns Client (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Username
br: Anv implijer

en: Search
br: Enklask

en: Email
br: Chomlec'h postel
