Patterns Client (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Search
bs: Pretraga

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: User
bs: Korisnik

en: Selected
bs: Odabrano

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Please enter some keywords.
bs: Molimo unesite neke ključne riječi.

en: Enter the terms you wish to search for.
bs: Unesite tražene izraze.
