Patterns Client (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Register
cs: Registrovat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Search
cs: Hledat

en: Link
cs: Odkaz

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Format
cs: Formát

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Selected
cs: Vybráno

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Please enter some keywords.
cs: Zadejte prosím vyhledávaný termín.

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Local
cs: Místní

en: Patterns
cs: Vzory

en: Remote
cs: Vzdálená
