Patterns Client (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Title
da: Titel

en: Register
da: Opret konto

en: Username
da: Brugernavn

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Search
da: Søg

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: Selected
da: Valgt

en: View all
da: Vis alle

en: Pattern
da: Mønster

en: Share
da: Del

en: Token
da: Symbol

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Please enter some keywords.
da: Indtast venligst nogle søgeord.

en: configuration
da: konfiguration

en: Enter the terms you wish to search for.
da: Indtast de ord du ønsker at søge efter.

en: Local
da: Lokal

en: Patterns
da: Mønstre
