Patterns Client (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Search
eo: Serĉu

en: Link
eo: Ligilo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Selected
eo: Elektita

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Please enter some keywords.
eo: Bonvolu entajpi ŝlosilvortojn.

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
