Patterns Client (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Username
fa: نام کاربری

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: شرح

en: Search
fa: جستجو

en: Link
fa: پیوند

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Pattern
fa: الگو

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: Token
fa: توکن

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Please enter some keywords.
fa: لطفا تعدادی کلمه کلیدی وارد کنید.

en: Enter the terms you wish to search for.
fa: عبارتی را که می‌خواهید جستجو گردد را وارد نمایید.

en: Patterns
fa: الگوها
