Patterns Client (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Register
hr: Registriraj se

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Search
hr: Pretraga

en: Link
hr: Poveznica

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Format
hr: Oblik

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Selected
hr: Odabrano

en: Pattern
hr: Uzorak

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Please enter some keywords.
hr: Molim unesite neke ključne riječi.

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: Patterns
hr: Obrasci
