Patterns Client (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Search
ka: ძიება

en: Link
ka: ბმული

en: Format
ka: ფორმატი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
