Patterns Client (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Link
km: តំណ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Please enter some keywords.
km: សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​គន្លឹះ​មួយ​ចំនួន ។

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។
