Patterns Client (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Link
ku: بەستەر

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Format
ku: فۆرمات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Please enter some keywords.
ku: تکایه‌ هه‌ندێک وشه‌ بنووسه‌.

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.
