Patterns Client (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Search
mn: Хайх

en: Link
mn: Холбоос

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Selected
mn: Сонгогдсон
