Patterns Client (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Register
ne: दर्ता

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Please enter some keywords.
ne: कृपया केहि खोजी शब्दहरू हाल्नुस

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
