Patterns Client (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Search
nn: Søk

en: Link
nn: Lenke

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: Selected
nn: Valgt

en: View all
nn: Sjå alle

en: Enter the terms you wish to search for.
nn: Skriv inn søkeorda dine
