Patterns Client (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Search
os: Агуырд

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Format
os: Формат
