Patterns Client (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Username
se: Geavahannamma

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Save
se: Vurke

en: Format
se: Formáhtta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Share
se: Juogat

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
