Patterns Client (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Register
sv: Registrera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Search
sv: Sök

en: Link
sv: Länk

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Selected
sv: Vald

en: View all
sv: Visa alla

en: Pattern
sv: Mönster

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Please enter some keywords.
sv: Var vänlig ange några nyckelord.

en: Enter the terms you wish to search for.
sv: Ange de termer du vill söka efter.

en: Local
sv: Lokal

en: Patterns
sv: Mönster
