Patterns Client (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Please enter some keywords.
bo: གནད་ཚིག་འགའ་ཞིག་ནང་འཇུག་བྱེད་རོགས།

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་དགོས་པའི་ཐ་སྙད་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Patterns
bo: དཔེ་ཡིག
