Patterns Client (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: Register
gl: Rexistrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Search
gl: Buscar

en: Link
gl: Ligazón

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Format
gl: Formato

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Pattern
gl: Patrón

en: Token
gl: Símbolos

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Please enter some keywords.
gl: Por favor, introduza algunhas palabras clave.

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: Server
gl: Servidor

en: Patterns
gl: Patróns
