Patterns Client (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Register
gu: નોંધણી

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Link
gu: કડી

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
