Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Register
he: הרשמה

en: Username
he: שם משתמש

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Search
he: חיפוש

en: Password
he: סיסמה

en: Link
he: קישור

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Format
he: פורמט

en: Subscriptions
he: מנויים

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: View all
he: צפה בכולם

en: Pattern
he: פורמט

en: Share
he: שיתוף

en: Token
he: אסימון

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Please enter some keywords.
he: יש להכניס מילת מפתח אחת או יותר לחיפוש.

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Server
he: שרת

en: Patterns
he: דפוסים
