Patterns Client (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Register
ht: Kreye kont

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè
