Patterns Client (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Search
hu: Keresés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Format
hu: Formátum

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: View all
hu: Összes megtekintése

en: Pattern
hu: Minta

en: Share
hu: Megosztás

en: Token
hu: Vezérjel

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Please enter some keywords.
hu: Meg kell adni kulcsszavakat.

en: configuration
hu: beállítás

en: Enter the terms you wish to search for.
hu: A keresendő kifejezések megadása.

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Local
hu: Helyi

en: Patterns
hu: Minták

en: Pull
hu: Behúzás
