Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Link
hy: Հղում

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Selected
hy: ընտրված

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:
