Patterns Client (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Username
my: အမည်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Format
my: ပုံစံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Please enter some keywords.
my: ကျေးဇူးပြု၍ သော့ချက်စကားလုံးများကို ရေးသွင်းပါ

en: Enter the terms you wish to search for.
my: ရှာလိုသည့် စာလုံးများကို ထည့်ပါ
