Patterns Client (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Register
ro: Înscriere

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Search
ro: Căutare

en: Link
ro: Legătură

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Selected
ro: Selectat

en: Pattern
ro: Model

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Token
ro: Simbol

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Please enter some keywords.
ro: Vă rugăm să introduceţi câteva cuvinte cheie.

en: Enter the terms you wish to search for.
ro: Introduceţi termenii doriţi pentru căutare.
