Patterns Client (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Username
sr: Корисничко име

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Pattern
sr: Образац

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
