Patterns Client (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Register
tr: Kaydol

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Search
tr: Ara

en: Link
tr: Bağlantı

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Format
tr: Biçim

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Selected
tr: Seçili

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Share
tr: Paylaş

en: Token
tr: Simge

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Please enter some keywords.
tr: Lütfen birkaç anahtar kelime girin.

en: Enter the terms you wish to search for.
tr: Aramak istediğiniz terimleri giriniz.

en: Unknown error
tr: Bilinmeyen hata

en: Local
tr: Yerel

en: Patterns
tr: Değiştirme şablonları
