Patterns Server (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Login successful
af: Suksesvol aangeteken

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Download
af: Laai af

en: File
af: Lêer

en: Search
af: Soek

en: Category
af: Kategorie

en: Selected
af: Geselekteer

en: Comment
af: Kommentaar

en: Score
af: Punt

en: Please enter some keywords.
af: Voer asb. 'n paar sleutelwoorde in.

en: comment
af: kommentaar

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.
